Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Litho |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 26 cm (h x b) |
Incl. lijst | 47 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Het kunstwerk zelf alsook de lijst zijn in perfecte staat. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zandvoort, Nederland |