Tekening door Frans Lebret Voorstelling van een ezel, van achteren gezien Losbladig, bladmaat 19.5x15 Niet gesigneerd Herkomst: Collectie tekeningen Lebret veiling De Zwaan 2023 Authenticiteit volledig gegarandeerd
Goed
Blad is licht verkleurd wat normaal is bij deze ouderdom
Verder niet storend
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00
Extra
Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico