Maurice Savin - WIEDERSEHEN in HERZLICHER UMARMUNG - Handsignierte OrigLithogr.
Yves Lohe - Beeld van een jongen met grote bloem en strik
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 31 x 16 cm (h x b) |
Incl. lijst | 68 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
I.v.m. reflectie glas moeilijk te fotograferen. Bij voorkeur ophalen in Etten-Leur of Emst. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Etten leur, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.