Bert Houweling - Foto, Penzance - Ingelijst
Alfons Vermeir - Stadsgezicht, olieverf op doek (netjes ingelijst)
Jan Montyn - La cage de temps II, aquatint ets (netjes ingelijst)
Ari Stolk - Kuifmees - gouache
Type kunstwerk | 3D Multiples & Objecten |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 21.5 x 30 x 0.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | Goed | ||
Is niet gebruikt , dus helemaal compleet | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nijmegen, Nederland | ||