3. items
  5. Exclusieve Grafiek

Exclusieve Grafiek

Wilt u Exclusieve Grafiek kopen? Bekijk hier het veilingaanbod!

Klaas Gubbels - Houtdruk: de liggende stoelen - 2000 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: de liggende stoelen - 2000
Afmetingen32 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
Michael Parkes - Broken Promises kopen? Bied vanaf 500!
Michael Parkes (1944) Amerikaans Broken Promises
TechniekLitho
Afmetingen103 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Afmetingen85 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 345
Herman Brood - 'Torso Red' luxe gelijst kopen? Bied vanaf 799!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands 'Torso Red' luxe gelijst
Afmetingen120 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 799
Anton Rooskens - Vogelfiguren, zeefdruk kopen? Bied vanaf 425!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Vogelfiguren, zeefdruk
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 425
Anton Rooskens - Birds 3 kopen? Bied vanaf 375!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Birds 3
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Anton Heyboer - 2 kippen - hand ingekleurde ets met rode menie kopen? Bied vanaf 1250!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands 2 kippen - hand ingekleurde ets met rode menie
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen101 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Corneille - Woman and Bird kopen? Bied vanaf 340!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Woman and Bird
TechniekLitho
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 340
Hans Rudolf Giger - "Schlangenlandschaft" - UNIKAT (Rarität) - handsigniert kopen? Bied vanaf 1200!
Hans Rudolf Giger (1940-2014) Zwitsers "Slangenlandschap" 1984-2008 - samenwerking met
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.200
Jiri Anderle - „El Ladid" (Zyklus Kamasutra) 1973 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 900!
Jiri Anderle (1936) Tsjechisch "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
TechniekEts
Afmetingen76.5 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 900
Jiri Anderle - "Perseus und Gráie" 1981 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 800!
TechniekEts
Afmetingen48 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 800
Herman Brood - Testarossa kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Testarossa
Afmetingen83 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Herman Brood - New York (inclusief certificaat!) kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands New York (inclusief certificaat!)
Afmetingen123 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Corneille - “Promenade D’été” (2 edities). kopen? Bied vanaf 365!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch “Promenade D’été” (2 edities).
Afmetingen43.5 x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 365
Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans kopen? Bied vanaf 1050!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Turfschepen in de Oude Schans
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.050
Giancarlo Pozzi - 5 RADIERUNGEN " TORNO A SPIARE LE MAREE " 1976 kopen? Bied vanaf 500!
Giancarlo Pozzi (1938) Italiaans 5 RADIERUNGEN "IK BEN TERUG NAAR HET SPIONEREN VAN DE GETIJDEN" 1976
TechniekEts
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Esteban Fekete - DER BERGMANN VON FALUN . 9 FARBHOLZSCHNITTE kopen? Bied vanaf 350!
Esteban Fekete (1924-2009) Hongaars DE MIJNWERKER VAN FALUN. 9 KLEUREN HOUTSNIJDEN
Afmetingen25 x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
René Daniëls - R’Dam kopen? Bied vanaf 950!
René Daniëls (1950) Nederlands R’Dam
TechniekLitho
Afmetingen415 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950
Herman Brood - z.t. (handgesigneerde zeefdruk op canvas) kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands z.t. (handgesigneerde zeefdruk op canvas)
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 499
Herman Brood - Zeefdruk: What becomes of the broken hearted kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: What becomes of the broken hearted
Afmetingen66 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Klaas Gubbels - zeefdruk: tafel - 2019 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk: tafel - 2019
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Klaas Gubbels - houtdruk: oranje kan kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: oranje kan
Afmetingen36 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
Klaas Gubbels - Houtdruk: Lester - 2019 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: Lester - 2019
Afmetingen42 x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: City love (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands ingelijste zeefdruk: City love (nette lijst!)
Afmetingen101 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Jan Cremer - Grote houtsnede: landschap - 1999 kopen? Bied vanaf 350!
Jan Cremer (1940) Nederlands Grote houtsnede: landschap - 1999
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Herman Brood - zeefdruk: Tarzan kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands zeefdruk: Tarzan
Afmetingen108.5 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Klaas Gubbels - houtdruk: Ricard - 2016 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: Ricard - 2016
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
TechniekLitho
Afmetingen67 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 895
Ton Schulten - zeer grote zeefdruk: Branding vd herfst II - 2005 kopen? Bied vanaf 595!
Ton Schulten (1938) Nederlands zeer grote zeefdruk: Branding vd herfst II - 2005
Afmetingen75 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Klaas Gubbels - Houtdruk: Kan met theepot in bruin - 1999 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: Kan met theepot in bruin - 1999
Afmetingen46.5 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
Ton Schulten - Zeefdruk: Voorjaar - 1995 kopen? Bied vanaf 400!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Voorjaar - 1995
Afmetingen67 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Corneille - Litho: Ollintonatiuh - 1973 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Ollintonatiuh - 1973
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Kees Verkade - Ingelijste litho: "Omhelzing, de kus, gesprek - 1997 kopen? Bied vanaf 350!
Kees Verkade (1941-2020) Nederlands Ingelijste litho: "Omhelzing, de kus, gesprek - 1997
TechniekLitho
Afmetingen44 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Ton Schulten - Zeefdruk op papier: Herfst - 1998 kopen? Bied vanaf 375!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk op papier: Herfst - 1998
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Fon Klement - Ingelijste boardsnede: Amaryllis kopen? Bied vanaf 325!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste boardsnede: Amaryllis
Afmetingen105 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325