Jan Bollaert - C-print, Wanted... More Man Mike Like!
Lies Snel - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Dirk Meesters - Mooi omstreeks 1930 geschilderd olieverf "rustend span paarden" gesigneerd
Siep van den Berg - 1 houtskool (boslandschap) en 1 inkt (vrouwelijk naakt) tekening - gesigneerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Houtskool |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Architectuur |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 9.5 x 12 cm (h x b) |
Passe-partout | 24 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||