Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 44 x 37.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Linosnede hans van dokkum (eigen druk) door hoogdruk
afgedrukte lino van hans van dokkum beeldmaat 31 x 24,5 cm formaat bladmaat 44 x 37,5cm
met potlood gesigneerd hans v dokkum / eigen druk op achterzijde gestempeld hans van dokkum sterrenburg en linosnede ontwerp en druk hans van dokkum | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||