Henry Daniel Verbeeck(1817-1863),olieverf op doek,boer met paard.

Henry Daniel Verbeeck(1817-1863),olieverf op doek,boer met paard. kopen? Bied vanaf 4250!
Henry Daniel Verbeeck(1817-1863),olieverf op doek,boer met paard. kopen? Bied vanaf 4250!Henry Daniel Verbeeck(1817-1863),olieverf op doek,boer met paard. kopen? Bied vanaf 4250!Henry Daniel Verbeeck(1817-1863),olieverf op doek,boer met paard. kopen? Bied vanaf 4250!Henry Daniel Verbeeck(1817-1863),olieverf op doek,boer met paard. kopen? Bied vanaf 4250!Henry Daniel Verbeeck(1817-1863),olieverf op doek,boer met paard. kopen? Bied vanaf 4250!Henry Daniel Verbeeck(1817-1863),olieverf op doek,boer met paard. kopen? Bied vanaf 4250!Henry Daniel Verbeeck(1817-1863),olieverf op doek,boer met paard. kopen? Bied vanaf 4250!

Henry Daniel Verbeeck

Geplaatst door  A54

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Henry Daniel Verbeeck

Schilderij van de Vlaamse kunstschilder Henry Daniel Verbeeck(1817-1863)

geboren in Antwerpen.

Doek en kader zeer goed onderhouden en in goede conditie.

Datering : rond 1850/1855.

Taxatierapport in bezit van erkend taxateur. (getaxeerd op 8400 euro).

Afmetingen : 100 cm H. x 140 cm B. met kader en 79 cm H. x 119 cm B. zonder kader.

Olieverf opdoek,gesigneerd rechts onderaan.

Schilderij kan opgehaald worden of persoonlijke levering als het in midden of zuid-Nederland is,verzending met bpost is mogelijk maar riskant voor beschadiging.

Met vriendelijke groet.

Henry Daniel Verbeeck

Geplaatst door  A54

verkochte items
Starttijd:25-07-2015 om 19:04
Eindtijd:03-08-2015 om 19:04
Openingsbod€ 4250
ObjectlocatieNederland