Han van Hagen - het Hargergat bij Groet
illy Art Collection - illy collection 2003 espresso matteo thun nude
Theo Broeren - Glicée met acryl op doek “ De Chefs “(ZEER GROOT)
Theo Broeren - Glicée met acryl op doek “Feest” (ZEER GROOT)
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1927 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
er lopen twee krassen in het beeld, bovenaan en onderaan, en twee kleinere krasjes. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||