Prachtige zware schaal naar het ontwerp van Carl Stölze (Oostenrijk) , geproduceerd bij de Tsjechische Hermanova Hut fabriek rond 1930. De schaal is rond en wordt gesierd door banen van afwisselend helder en gematteerd geribbeld glas, die onder in een mooie punt samenkomen. De schaal staat op drie pootjes, waarvan er eentje een chip heeft (niet zichtbaar als de schaal staat-zie foto's). Onderop de pootjes zitten zeer lichte gebruikssporen. Verder is de schaal in werkelijk uitstekende staat zonder beschadigingen/krassen. Een zeer fraai object dat met zorg verpakt en verzonden zal worden.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80