Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1949 |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 25 x 17 cm (h x b) |
Pagina's | 214 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
In nette onbeschadigde staat, op het schutblad staat een naam geschreven. Enkele ouderdomvlekjes op het papier, met name voorin en achterin. In de kern van het boek is dit niet zozeer aanwezig. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oostwold, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.