Annie Leibovitz - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
Gaspar Bouttats - Kopergravure van Staveren
Joh. Rockx - Havengezicht Rotterdam
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2001 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 17 x 17 cm (h x b) |
Incl. lijst | 34 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.