Deze litho is een must voor kattenleifhebbers en is een aanwinst voor ieder huis! Het werk is in nieuwstaat. Het is gemaakt in 1978 en in steen gesigneerd. De afmetingen zijn 64 bij 84 cm (HxB) De litho is niet ingelijst. Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam of in Vreeland ( ligt tussen Amsterdam en Utrecht). Uiteraard kunnen wij het ook voor u tegen betaling per post versturen. Begin de lente met de vrolijke kleuren van Karel Appel!
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vreeland(the netherlands), Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25