Ingelijste zeefdruk in nieuwe lijst uit de "Seven Summer Days" serie van Karel Appel. Titel: Bird in Summer Landscape. Jaar: 1977. Nummer: XXIV/XL. Afmeting voorstelling: H72 x b60 cm. Afmetingen incl. lijst: H90,5 x b75,5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd ('77) door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met een kunstkoerier. De kosten voor Nederland zijn 64,10 euro en voor België 117,09 euro. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.