4 litho’s van katten en vissen door Kees Salentijn
Set van 4 zeefdruk/lithografie/kunstdruk van Kees Salentijn.
2 maal een kat en 2 maal een vis.
De litho’s zijn ‘matching numbers’, alle vier handgenummerd 29/125 en, rechtsonder, handgesigneerd.
Professioneel ingelijst in een houten lijst met zwarte randen.Dik, schuin gesneden, passe-partout en ontspiegeld glas.
Afmeting per litho: 22x18,5 cm.
Afmeting lijst: 77x74 cm.
Litho’s in zeer goede staat.
Lijst in goede staat met wat kleine gebruikssporen.
Ivm kwetsbaarheid wordt het beeld niet verzonden.
Kan bezichtigd worden en afgehaald in Alphen aan den Rijn.