Faience- en Tegelfabriek Westraven (1920-1994) Ronde polychrome cloisonné Molentegel
Afmetingen | 21.5 x 21.5 x 1.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 795 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 50