Daniel Spoerri - Het moordonderzoek (verdrinkingsdood)
Jan Montyn - Le Monde Changeant -ets/ aquatint - 1966 - 4/10 épreuve
Els Devrieze - Verhalen van licht en tijd
Jan Montyn - Zonder Titel (3x) - ets/ aquatinten - 1995 - 7/25 (3x)
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 2024 |
Techniek | IJzer |
Afmetingen | 14 x 9 x 4 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obbicht, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||