Corneille (1922-2010) Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Afmetingen | 82 x 101 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 475