Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Colombiaans.
Afmetingen | 45 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |