3. items
  5. Land

Duitsland Duitsland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Duits.

Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 29!
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Armando - Kleurengiclee DAS MEER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DIE HAND III Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE HAND III Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Alfred Gabali - Zeilschip kopen? Bied vanaf 95!
Alfred Gabali (1886-1963) Duits Amerikaans Zeilschip
Afmetingen55 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Armando - Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen56 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Jörg Remé - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 49!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Florale Composities kopen? Bied vanaf 26!
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 26
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976
Afmetingen43.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Johannes Fischedick - De lezenden kopen? Bied vanaf 25!
Johannes Fischedick (1908-1984) Duits De lezenden
TechniekOverig
Afmetingen20 x 17 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht1500 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Armando - Giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen127 x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 275
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Villeroy en Boch - Lucite plexiglas sandwich vaas in drie kleuren kopen? Bied vanaf 105!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Lucite plexiglas sandwich vaas in drie kleuren
Afmetingen19 x 13 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 105
Charles Schneider - glasvaas , geetst geometrisch patroon , ca 1927 , art nouveau kopen? Bied vanaf 190!
Charles Schneider (1881-1953) Frans Duits glasvaas , geetst geometrisch patroon , ca 1927 , art nouveau
Afmetingen13.6 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 190
Walt Sealtiel - Tekening, 2 meisjes, gesigneerd ,1942 kopen? Bied vanaf 35!
Walt Sealtiel (1890) Nederlands Duits Tekening, 2 meisjes, gesigneerd ,1942
TechniekPotlood
Afmetingen55 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Friedensreich Hundertwasser - Le jardin des morts heureux kopen? Bied vanaf 95!
Friedensreich Hundertwasser (1928-2000) Duits Oostenrijks Le jardin des morts heureux
Afmetingen116 x 92 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 95
Daniel Spoerri - (Selbsterhangen) aus Die Morduntersuchung kopen? Bied vanaf 570!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits (Selbsterhangen) aus Die Morduntersuchung
Afmetingen59 x 79 cm (h x b)
DragerTextiel
€ 570
illy Art Collection - illy Collection 2003 CRYSTAL by Matteo Thun espresso kopen? Bied vanaf 60!
illy Art Collection (1992) Duits Italiaans illy Collection 2003 CRYSTAL by Matteo Thun espresso
Afmetingen20 x 15 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 60
illy Art Collection - illy collection 2003 espresso matteo thun nude kopen? Bied vanaf 50!
illy Art Collection (1992) Duits Italiaans illy collection 2003 espresso matteo thun nude
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
illy Art Collection - illy collection 2x espresso michael lin kopen? Bied vanaf 50!
illy Art Collection (1992) Duits Italiaans illy collection 2x espresso michael lin
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
illy Art Collection - Illy Collection, Laietana Josep M.Subirachs, 1998 espresso kopen? Bied vanaf 55!
illy Art Collection (1992) Duits Italiaans Illy Collection, Laietana Josep M.Subirachs, 1998 espresso
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 55
illy Art Collection - illy collection 1997 espresso set - Sandro Chia - Il ballo del caffé kopen? Bied vanaf 75!
illy Art Collection (1992) Duits Italiaans illy collection 1997 espresso set - Sandro Chia - Il ballo del caffé
Afmetingen50 x 30 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75
Armando - Giclee DAS FENSTER II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee DAS FENSTER II Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen57 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Frederick James van den Broek - Twee cartoons kopen? Bied vanaf 30!
Frederick James van den Broek (1942-1991) Nederlands Duits Twee cartoons
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen12.3 x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Hans Hofmann - Kleurenoffset-litho. Affiche PACE/COLUMBUS uit 1980 kopen? Bied vanaf 85!
Hans Hofmann (1880-1966) Amerikaans Duits Kleurenoffset-litho. Affiche PACE/COLUMBUS uit 1980
TechniekOffset
Afmetingen63 x 78 cm (h x b)
€ 85
Hoechst porselein - Mooi porseleinen beeldje van Hochst kopen? Bied vanaf 399!
Hoechst porselein (1746) Duits Mooi porseleinen beeldje van Hochst
Afmetingen19 x 10 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 399
Richard Scheibe - Mooi beeldje van Scheibe-Alsbach kopen? Bied vanaf 149!
Richard Scheibe (1879-1964) Duits Mooi beeldje van Scheibe-Alsbach
Afmetingen20 x 13 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Frederick James van den Broek - Pentekening “Grand Hotel” kopen? Bied vanaf 25!
Frederick James van den Broek (1942-1991) Nederlands Duits Pentekening “Grand Hotel”
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Armando - 'Die Blume' - Litho op textiel (zonder kader) kopen? Bied vanaf 425!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 'Die Blume' - Litho op textiel (zonder kader)
TechniekLitho
Afmetingen99 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 425
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen121 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Armando - Giclee op linnen: Waldrand kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee op linnen: Waldrand
TechniekGiclée
Afmetingen69 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 225
Armando - Giclee: Pflanze kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Pflanze
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Armando - Ingelijste litho: Die kanone - 1997 kopen? Bied vanaf 495!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Ingelijste litho: Die kanone - 1997
TechniekLitho
Afmetingen84 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Armando - zeer grote giclee op linnen: Das Grab - 2013 kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits zeer grote giclee op linnen: Das Grab - 2013
TechniekGiclée
Afmetingen105 x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 275
Armando - grote giclee: Gestalt - 2015 kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits grote giclee: Gestalt - 2015
TechniekGiclée
Afmetingen74 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 229
Jan Voss - Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Voss (1936) Duits Frans Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Armando - giclee: Pflanze - 2016 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Pflanze - 2016
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - giclee: der Krieger - 2015 kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: der Krieger - 2015
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Armando - giclee: Bäume kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Bäume
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Giclee: Der Berg - 2017 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Der Berg - 2017
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159