3. items
  5. Land

Duitsland Duitsland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Duits.

Armando - Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DAS MEER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT BLAU Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee LANDSCHAFT BLAU Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen56 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Peter Nagel - Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd
Afmetingen24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 90!
Regine Von Rudloff-Zeibig (1944-2023) Duits Pools Aquarel - Abstract
TechniekAquarel
Afmetingen22 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Jörg Remé - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 29!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Jörg Remé - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Figuur met vlag, tulpen, molen kopen? Bied vanaf 25!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Drie handgesigneerde zeefdrukken: Figuur met vlag, tulpen, molen
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Friedensreich Hundertwasser - Le jardin des morts heureux kopen? Bied vanaf 95!
Friedensreich Hundertwasser (1928-2000) Duits Oostenrijks Le jardin des morts heureux
Afmetingen116 x 92 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 95
Armando - Armando - Kleurengiclée GESTALT VI --- HANDGESIGNEERD --- Oplage 25 kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - Kleurengiclée GESTALT VI --- HANDGESIGNEERD --- Oplage 25
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Rudolf Vombek - E7 / 72 B kopen? Bied vanaf 150!
Rudolf Vombek (1930-2008) Duits Sloveens E7 / 72 B
Afmetingen44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
TechniekGiclée
Afmetingen57 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Wilhelm Schlote - Spiralblumen – Originele kleurentekening kopen? Bied vanaf 109!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Spiralblumen – Originele kleurentekening
Afmetingen31.6 x 25.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 109
Daniel Spoerri - Die Morduntersuchung (Ertrinkungstod) kopen? Bied vanaf 570!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits Het moordonderzoek (verdrinkingsdood)
Afmetingen59 x 79 cm (h x b)
DragerTextiel
€ 570
illy Art Collection - Illy Collection, Laietana Josep M.Subirachs, 1998 espresso kopen? Bied vanaf 50!
illy Art Collection (1992) Duits Italiaans Illy Collection, Laietana Josep M.Subirachs, 1998 espresso
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
illy Art Collection - illy art collection - 2008 - kommen - Michael Lin ZEER ZELDZAAM kopen? Bied vanaf 60!
illy Art Collection (1992) Duits Italiaans illy art collection - 2008 - kommen - Michael Lin ZEER ZELDZAAM
Afmetingen40 x 45 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 60
illy Art Collection - illy collection 1997 espresso set - Sandro Chia - Il ballo del caffé kopen? Bied vanaf 50!
illy Art Collection (1992) Duits Italiaans illy collection 1997 espresso set - Sandro Chia - Il ballo del caffé
Afmetingen50 x 30 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 24!
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 24
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Florale Composities kopen? Bied vanaf 24!
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 24
Hans Hofmann - Kleurenoffset-litho. Affiche PACE/COLUMBUS uit 1980 kopen? Bied vanaf 85!
Hans Hofmann (1880-1966) Amerikaans Duits Kleurenoffset-litho. Affiche PACE/COLUMBUS uit 1980
TechniekOffset
Afmetingen63 x 78 cm (h x b)
€ 85
Villeroy en Boch - Lucite plexiglas sandwich vaas in drie kleuren kopen? Bied vanaf 105!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Lucite plexiglas sandwich vaas in drie kleuren
Afmetingen19 x 13 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 105
A.R. Penck - Boek met zeefdruk op karton, Ich bin... kopen? Bied vanaf 150!
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Paul Citroen - Litho Piet Clement kopen? Bied vanaf 10!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho Piet Clement
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Nuria Quevedo - Ereignis - Erschlossene Formen - rare Orig Lithographie handsigniert kopen? Bied vanaf 190!
Nuria Quevedo (1938) Duits Spaans Ontwikkelde vormen - zeldzame originele lithografie, handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 190
Heinrich Campendonk - SITZENDER MANN mit KATZE 1919 . kopen? Bied vanaf 200!
Heinrich Campendonk (1889-1957) Duits Nederlands ZITENDE MAN met KAT 1919.
Afmetingen23.5 x 13 cm (h x b)
€ 200
Dietrich Arlt-Aeres - PORTRAIT - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 250!
Dietrich Arlt-Aeres (1936-2005) Duits Pools PORTRET - ZONDER TITEL
Afmetingen52 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 250
Afmetingen52 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 250
Jan van Evelingen - Rood werk kopen? Bied vanaf 500!
Jan van Evelingen (1923) Nederlands Duits Rood werk
Afmetingen80 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 500
K.R.H. Sonderborg - Komposition - Tusche und Aquarell kopen? Bied vanaf 999!
K.R.H. Sonderborg (1923-2008) Deens Duits Compositie - inkt en aquarel
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 999
Gerhard Arij Ludvig Munthe - Katwijkse vissersboten op het strand kopen? Bied vanaf 3750!
Gerhard Arij Ludvig Munthe (1875-1927) Nederlands Duits Noors Katwijkse vissersboten op het strand
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.750
Max Klinger - Allegorie / Sitzende weibliche Figur mit Genius, Aquatinta-Radierung 1911 kopen? Bied vanaf 150!
Max Klinger (1857-1920) Duits Italiaans Allegorie / Zittende vrouwenfiguur met genie) aquatint-ets 1911
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen15 x 24 cm (h x b)
€ 150
Villeroy en Boch - Kop en schotel (4) uit de Cottage Country Collection kopen? Bied vanaf 15!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Kop en schotel (4) uit de Cottage Country Collection
Afmetingen8.5 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht285 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 15
Villeroy en Boch - Groot wandbord Vieux Rhodes Boch Belgium kopen? Bied vanaf 20!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Groot wandbord Vieux Rhodes Boch Belgium
Afmetingen4 x 34.5 x 34.5 cm (h x b x d)
Gewicht1460 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 20
Peter Klasen - LP 84 kopen? Bied vanaf 85!
Peter Klasen (1935) Duits Frans LP 84
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 85
Peter Klasen - 2000 kopen? Bied vanaf 85!
Peter Klasen (1935) Duits Frans 2000
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 85
Villeroy en Boch - Kandelaar en asbakje kopen? Bied vanaf 20!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Kandelaar en asbakje
Afmetingen15 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht535 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Georg Hadeler - "Fabel" kopen? Bied vanaf 50!
Georg Hadeler (1939) Duits Nederlands "Fabel"
TechniekLitho
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Franz J. Blank - Geen titel kopen? Bied vanaf 550!
Franz J. Blank (1932) Duits Geen titel
Afmetingen150 x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169