3. items
  5. Land

Frankrijk Frankrijk

Alexis Gorodine - Leatherwords kopen? Bied vanaf 35!
Alexis Gorodine (1944) Frans Leatherwords
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Muriel GirÈ - Jardin des cigales kopen? Bied vanaf 20!
Muriel GirÈ (1966) Frans Jardin des cigales
TechniekEts
Afmetingen76.5 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Muriel GirÈ - Carré de lune kopen? Bied vanaf 20!
Muriel GirÈ (1966) Frans Carré de lune
TechniekEts
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Leonor Fini - Leonor Fini kopen? Bied vanaf 75!
Leonor Fini (1908-1996) Frans Leonor Fini
TechniekLitho
Afmetingen68 x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Leonor Fini - Leonor Fini - ' Op de Bezem !' 17 / 100 kopen? Bied vanaf 75!
Leonor Fini (1908-1996) Frans Leonor Fini - ' Op de Bezem !' 17 / 100
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Yves Lohe - Schitterend beeld van een jongen met hoepel . kopen? Bied vanaf 175!
Yves Lohe (1947) Frans Schitterend beeld van een jongen met hoepel .
TechniekBrons
Afmetingen19 x 11 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Villeroy en Boch - Kop en schotel (4) uit de Cottage Country Collection kopen? Bied vanaf 15!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Kop en schotel (4) uit de Cottage Country Collection
Afmetingen8.5 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht285 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 15
Marc Chagall - Grand palais kopen? Bied vanaf 200!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Grand palais
TechniekLitho
Afmetingen71.5 x 51 cm (h x b)
€ 200
Baccarat - Twee kristallen karaffen met zilveren (950-1000) hals en stop kopen? Bied vanaf 300!
Baccarat (1764) Frans Twee kristallen karaffen met zilveren (950-1000) hals en stop
Afmetingen27 x 11 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 300
Gabriëlle Ferrand - Gabriëlle Ferrand Potloodtekening kopen? Bied vanaf 15!
Gabriëlle Ferrand (1887-1984) Frans Gabriëlle Ferrand Potloodtekening
TechniekPotlood
Afmetingen21 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 15
Jean-Jacques Foulon - Sneeuwlandschap met huizen en overbrugde rivier kopen? Bied vanaf 170!
Jean-Jacques Foulon (1923-1980) Frans Sneeuwlandschap met huizen en overbrugde rivier
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 170
Daum Nancy - Prachtige Blauwgroene vaas kopen? Bied vanaf 300!
Daum Nancy (1864-1930) Frans Prachtige Blauwgroene vaas
Afmetingen11.6 x 17.5 x 7.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Gelb)" - Auflage 97 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 190!
Yaacov Agam (1928) Israëlisch Frans "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Afmetingen109 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 190
Patrick Demarchelier - Naomi Campbell, 2006 kopen? Bied vanaf 90!
Patrick Demarchelier (1943) Frans Naomi Campbell, 2006
TechniekC-Print
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 90
Michel Rabanelly - "Etre libre sans Imagination" - Auflage 50 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 50!
Michel Rabanelly (1957) Frans "Delta" 2005 - handgesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen17.5 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Edouard Joseph Goerg - JEAN PAUL SATRE kopen? Bied vanaf 100!
Edouard Joseph Goerg (1893-1969) Frans Australisch JEAN PAUL SATRE
TechniekLitho
Afmetingen22 x 16 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 100
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II' kopen? Bied vanaf 20!
Pierre Collin (1956) Frans Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise kopen? Bied vanaf 59!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Tauromachie chinoise
TechniekLitho
Afmetingen83 x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Fernand Leger - Abstracte compositie, originele dubbelpagina litho (1958) kopen? Bied vanaf 75!
Fernand Leger (1881-1955) Frans Abstracte compositie, originele dubbelpagina litho (1958)
TechniekLitho
Afmetingen38 x 52 cm (h x b)
€ 75
Maurice de Vlaminck - (1876-1958) kopen? Bied vanaf 4500!
Maurice de Vlaminck (1876-1958) Frans (1876-1958)
Afmetingen53 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 4.500
Niki de Saint-Phalle - Les fiance's de Knokke kopen? Bied vanaf 400!
Niki de Saint-Phalle (1930-2002) Frans Les fiance's de Knokke
Afmetingen101 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Villeroy en Boch - Groot wandbord Vieux Rhodes Boch Belgium kopen? Bied vanaf 20!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Groot wandbord Vieux Rhodes Boch Belgium
Afmetingen4 x 34.5 x 34.5 cm (h x b x d)
Gewicht1460 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 20
Yannick Ballif - Samanibahia kopen? Bied vanaf 60!
Yannick Ballif (1927) Frans Samanibahia
TechniekEts
Afmetingen88 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 - kopen? Bied vanaf 95!
Faience de Nevers Frans 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
Afmetingen3 x 24 x 24 cm (h x b x d)
Gewicht440 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Mircea Milcovitch - Sic transit gloria mundi Opus 277 / Sérigraphie originale signée kopen? Bied vanaf 200!
Mircea Milcovitch (1941) Frans Moldavisch Roemeens Sic transit gloria mundi Opus 277 / Sérigraphie originale signée
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Philippe Labarthe - J'entends qu'on nous cherche kopen? Bied vanaf 22!
Philippe Labarthe (1936-2003) Frans J'entends qu'on nous cherche
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 22
Pierre Collin - Atelier kopen? Bied vanaf 25!
Pierre Collin (1956) Frans Atelier
TechniekEts
Afmetingen57 x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Alexis Gorodine - Two fans kopen? Bied vanaf 35!
Alexis Gorodine (1944) Frans Two fans
TechniekEts
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Joan Gardy Artigas - Journal sur la plage kopen? Bied vanaf 49!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Journal sur la plage
TechniekLitho
Afmetingen55 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jean Dufy - Spring Time in Paris kopen? Bied vanaf 150!
Jean Dufy (1888-1964) Frans Spring Time in Paris
TechniekLitho
Afmetingen47.5 x 91.5 cm (h x b)
€ 150
Henri de Toulouse-Lautrec - Litho, Morning conversation (uit "Elles") - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901) Frans Litho, Morning conversation (uit "Elles") - Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen64.5 x 75 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 150
Henri de Toulouse-Lautrec - Litho, Breakfast Tray (uit "Elles") - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901) Frans Litho, Breakfast Tray (uit "Elles") - Ingelijst
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
€ 150
Henri de Toulouse-Lautrec - Litho, Woman combing her hair (uit "Elles") - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901) Frans Litho, Woman combing her hair (uit "Elles") - Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen72 x 59 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 150
Renee Lubarow - frühe Arbeit aus dem Jahr 1965 kopen? Bied vanaf 60!
Renee Lubarow (1923) Frans vroeg werk uit 1965
TechniekEts
Afmetingen40 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Renee Lubarow - seltene Arbeit aus dem Jahr 1966 kopen? Bied vanaf 60!
Renee Lubarow (1923) Frans Rene Lubarow zeldzaam werk uit 1966
TechniekEts
Afmetingen30 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Aristide Maillol - OHNE TITEL EROTIK kopen? Bied vanaf 250!
Aristide Maillol (1861-1944) Frans ZONDER TITEL EROTISCH
Afmetingen45 x 32 cm (h x b)
€ 250
Renee Lubarow - Arbeit aus dem Jahr 1971 kopen? Bied vanaf 60!
Renee Lubarow (1923) Frans Werk uit 1971
TechniekEts
Afmetingen43 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Ernst Fuchs - Tristan und Isolde kopen? Bied vanaf 400!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans Tristan en Isolde
TechniekEts
Afmetingen70 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Graciela Rodo Boulanger - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Graciela Rodo Boulanger (1935) Boliviaanse Frans Zwitsers Litho, Zonder titel - Ingelijst
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen85.5 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Henri Bernard Goetz - Abtrakt kopen? Bied vanaf 180!
Henri Bernard Goetz (1909-1989) Frans Amerikaans Abstract
TechniekEts
Afmetingen48 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Gilles Robert de Vaugondy - Les Provinces-Unies des Pays Bas – 1751-1760 kopen? Bied vanaf 195!
Gilles Robert de Vaugondy (1688-1766) Frans Les Provinces-Unies des Pays Bas – 1751-1760
TechniekHandgekleurd
Afmetingen48 x 59 cm (h x b)
€ 195
Villeroy en Boch - Kandelaar en asbakje kopen? Bied vanaf 25!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Kandelaar en asbakje
Afmetingen15 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht535 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Renee Lubarow - "La Pomme a Newton" Arbeit aus dem Jahr 1968 kopen? Bied vanaf 60!
Renee Lubarow (1923) Frans Werk van Rene Lubarow uit 1968
TechniekEts
Afmetingen53 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Ernst Fuchs - Mädchen mit rotem Handschuh kopen? Bied vanaf 125!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans Mädchen mit rotem Handschuh
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 125
Raymond Peynet - Litho. Titel, CHERIE, IL NE FAUT PAS AVOIR PEUR. kopen? Bied vanaf 45!
Raymond Peynet (1908-1999) Frans Litho. Titel, CHERIE, IL NE FAUT PAS AVOIR PEUR.
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Raymond Moretti - La Rue Saint Denis 14 kopen? Bied vanaf 85!
Raymond Moretti (1931-2005) Frans Sint-Denisstraat 14
TechniekOverig
Afmetingen77 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Clement Massier - Vaas met bladmotief kopen? Bied vanaf 175!
Clement Massier (1844-1917) Frans Vaas met bladmotief
Afmetingen38 x 13 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht1500 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 175
Peter Klasen - 2000 kopen? Bied vanaf 95!
Peter Klasen (1935) Duits Frans 2000
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 95
Peter Klasen - LP 84 kopen? Bied vanaf 95!
Peter Klasen (1935) Duits Frans LP 84
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 95