Lefteris Olympios (1953) Onbekend
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100
Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Grieks.
Techniek | Acryl |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 62 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Monotype |
Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 66 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 63 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |