Jos But (1899-1980) zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Afmetingen | 38 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 95