3. items
  5. Land

Nederland Nederland

Marcel van Hoef - Zeefdruk, Fernweh - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Marcel van Hoef (1967) Nederlands Zeefdruk, Fernweh - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - Les Femmes de la Bible kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouwen van de Bijbel
TechniekTerragravure
Afmetingen62 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Marjan de Glopper - Aquarel op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Marjan de Glopper (1936) Nederlands Aquarel op papier, Zonder titel - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen69 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Metten Koornstra - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Metten Koornstra (1912-1978) Nederlands Litho, Zonder titel - Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen48 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jan Cremer - litho: USA banner red cross - 1963 (zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 299!
Jan Cremer (1940) Nederlands litho: USA banner red cross - 1963 (zeldzaam!)
TechniekLitho
Afmetingen40 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Mark Verdoes - Giclée, India 8 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Giclée, India 8 - Ingelijst
TechniekGiclée
Afmetingen78 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Gerard Verdijk - zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75
Afmetingen51 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Rik van Bentum - Zeefdruk, The killing fields I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Rik van Bentum (1936-1994) Nederlands Zeefdruk, The killing fields I - Ingelijst
Afmetingen61.5 x 86.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen121 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 159!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen22 x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 159
Kees Salentijn - Zeefdruk, Hommage a - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Zeefdruk, Hommage a - Ingelijst
Afmetingen81 x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Cremer - Jan Cremer - Tulipano Silvana II kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer (1940) Nederlands Jan Cremer - Tulipano Silvana II
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Willem Dooijewaard - Avondmaaltijd kopen? Bied vanaf 350!
Willem Dooijewaard (1892-1980) Nederlands Avondmaaltijd
TechniekLitho
Afmetingen76 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Afmetingen42 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250
Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden VIII - 1995 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wolkers (1925-2007) Nederlands Zeefdruk: Winterbeelden VIII - 1995
Afmetingen31 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Coenraad Smit - Acryl op doek, Aankomst of vertrek - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Coenraad Smit (1937) Nederlands Acryl op doek, Aankomst of vertrek - Ingelijst
Afmetingen101.5 x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Armando - Giclee op linnen: Waldrand kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee op linnen: Waldrand
TechniekGiclée
Afmetingen69 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 225
Karin Beek - 3 Meisjes op een bank kopen? Bied vanaf 1650!
Karin Beek (1948) Nederlands 3 Meisjes op een bank
TechniekBrons
Afmetingen40 x 38 x 18 cm (h x b x d)
€ 1.650
Gerard Prent - acryl op board kopen? Bied vanaf 375!
Gerard Prent (1954) Nederlands acryl op board
Afmetingen46 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 375
Woody van Amen - foto op kaart + Bewerkte aquarel op kaart : Havana - Brasil kopen? Bied vanaf 100!
Woody van Amen (1936) Nederlands foto op kaart + Bewerkte aquarel op kaart : Havana - Brasil
TechniekAquarel
Afmetingen14.5 x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Mark Verdoes - Kruisbloem kopen? Bied vanaf 35!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Kruisbloem
TechniekGiclée
Afmetingen78 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Jan Asselbergs - Pastel op papier: staand naakt (groot!) kopen? Bied vanaf 495!
Jan Asselbergs (1937-2015) Nederlands Pastel op papier: staand naakt (groot!)
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen130 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Armando - Giclee: Pflanze kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Pflanze
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Max Reneman - Gouache op papier, In dit boek staat De Glopper - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Max Reneman (1923-1978) Nederlands Gouache op papier, In dit boek staat De Glopper - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen67.5 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Anton Fortuin - Houten sculptuur: Bruid met boeket - 1951 kopen? Bied vanaf 1495!
Anton Fortuin (1880-1967) Nederlands Houten sculptuur: Bruid met boeket - 1951
TechniekHout
Afmetingen38 x 14.5 x 12.7 cm (h x b x d)
Gewicht2446 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.495
Yvonne Zomerdijk - 4031077 Zeefdruk, Sweet cherry - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Yvonne Zomerdijk (1973) Nederlands 4031077 Zeefdruk, Sweet cherry - Ingelijst
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 30
1 bieding
Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden VI - 1995 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wolkers (1925-2007) Nederlands Zeefdruk: Winterbeelden VI - 1995
Afmetingen31 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Fon Klement - Boardsnede: Interieur - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: Interieur - 1987
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Dirk de Herder - Gealtinezilverdruk: De Jordaan kopen? Bied vanaf 295!
Dirk de Herder (1914-2003) Nederlands Gealtinezilverdruk: De Jordaan
Afmetingen22 x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Liesbeth Peeters - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Liesbeth Peeters (1961) Nederlands Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen53 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Dirk de Herder - Gealtinezilverdruk: De Gracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 295!
Dirk de Herder (1914-2003) Nederlands Gealtinezilverdruk: De Gracht Amsterdam
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Simon Vinkenoog - Twee handgesigneerde litho's - 1993 kopen? Bied vanaf 115!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Twee handgesigneerde litho's - 1993
TechniekLitho
Afmetingen44 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
TechniekLitho
Afmetingen44 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
Michel van Overbeeke - Ets, Duet I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands Ets, Duet I - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Carel Willink - Litho: Berlin - 1920 kopen? Bied vanaf 275!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Litho: Berlin - 1920
TechniekLitho
Afmetingen28.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Henk Peeters - Zeefdruk: Yvonne - 3 positief - 2001 kopen? Bied vanaf 250!
Henk Peeters (1925-2013) Nederlands Zeefdruk: Yvonne - 3 positief - 2001
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Anton Fortuin - Palisander houten sculptuur: Kikker - 1958 kopen? Bied vanaf 1000!
Anton Fortuin (1880-1967) Nederlands Palisander houten sculptuur: Kikker - 1958
TechniekHout
Afmetingen10 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht334 g
€ 1.000
Fon Klement - Boardsnede - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede - 1987
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Robert Zandvliet - Litho: Abstracte compositie - 2005 kopen? Bied vanaf 399!
Robert Zandvliet (1970) Nederlands Litho: Abstracte compositie - 2005
TechniekLitho
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: Ik kopen? Bied vanaf 475!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Ik
Afmetingen91 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Herman Brood - Zeefdruk: Guitar man kopen? Bied vanaf 750!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Guitar man
Afmetingen74 x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750