Ernst Fuchs (1930-2015) Tristan en Isolde
Techniek | Ets |
Afmetingen | 70 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 400