Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Peruaans.
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 100 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Acryl |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |