Houtsnede door Maisie van Hoogstraten Voorstelling van een kreeft Losbladig, beeldmaat 26x19.5, bladmaat 32x24 Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'Maisie van Hoogstraten 1951' Gemonogrammeerd in de druk l.o.: 'MvH' Annotatie in potlood l.o.: 'eigen druk' Rood atelierstempel op achterzijde met catalogusnummer: 'H 120' Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00