Ingelijste litho van marien Schouten uit 1986. gesigneerd en genummerd in potlood: 23/43 In goede staat, papier heeft lichte golving en lichte kreukjes aan de randen ( zie foto's). Ingelijst is stevige barth lijst met houten profiel. Dit werk bevindt zich oa in de collectie van het Stedelijk Museum en bekende NL'se bank ( zie foto catalogus). Door omvang en gewicht geen verzending per pakketpost. Werk kan opgehaald worden in Amsterdam of met de auto bezorgd worden tegen onkostenvergoeding.
Goed
Lichte golving papier en kreukjes aan de randen van het papier.
koeriersdienst