Willem Sandberg - genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
Bram Bogart - Colored landscape
Anneke Peereboom - Zonder titel
Peter de Ru - Introvert Portret
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2024 |
Techniek | Digitale Print |
Stijl | Street Art |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 4/30 |
Conditie | |||||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||||
Transport | |||||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||||
Garantie | |||||||||||||