Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2022 |
Techniek | Digitale Print |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 8/30 |
Conditie | |||||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||||
Transport | |||||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||||
Garantie | |||||||||||||