Niet of onleesbaar gesigneerd - Roeloffzen, Hubner & Van Santen, Amsterdam (1904) facsimile Rembrandt van Rijn - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Roeloffzen, Hubner & Van Santen, Amsterdam (1904) facsimile Rembrandt van Rijn kopen? Bied vanaf 10!
Prenten & Uitgaves

Niet of onleesbaar gesigneerd - Roeloffzen, Hubner & Van Santen, Amsterdam (1904) facsimile Rembrandt van Rijn kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Roeloffzen, Hubner & Van Santen, Amsterdam (1904) facsimile Rembrandt van Rijn kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Roeloffzen, Hubner & Van Santen, Amsterdam (1904) facsimile Rembrandt van Rijn kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Roeloffzen, Hubner & Van Santen, Amsterdam (1904) facsimile Rembrandt van Rijn kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Roeloffzen, Hubner & Van Santen, Amsterdam (1904) facsimile Rembrandt van Rijn kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Roeloffzen, Hubner & Van Santen, Amsterdam (1904) facsimile Rembrandt van Rijn kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Roeloffzen, Hubner & Van Santen, Amsterdam (1904) facsimile Rembrandt van Rijn kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Roeloffzen, Hubner & Van Santen, Amsterdam (1904) facsimile Rembrandt van Rijn kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Roeloffzen, Hubner & Van Santen, Amsterdam (1904) facsimile Rembrandt van Rijn kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Roeloffzen, Hubner & Van Santen, Amsterdam (1904) facsimile Rembrandt van Rijn kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Roeloffzen, Hubner & Van Santen, Amsterdam (1904) facsimile Rembrandt van Rijn kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Roeloffzen, Hubner & Van Santen, Amsterdam (1904) facsimile Rembrandt van Rijn kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Roeloffzen, Hubner & Van Santen, Amsterdam (1904) facsimile Rembrandt van Rijn kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Roeloffzen, Hubner & Van Santen, Amsterdam (1904) facsimile Rembrandt van Rijn kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1904
TechniekHeliogravure
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Deze fraaie heliogravure is een getrouwe weergave van één van Rembrandt van Rijn's meest emblematische etsen, "De Drie Bomen" uit 1643. Rembrandt, een meester van de Gouden Eeuw, staat bekend om zijn ongeëvenaarde techniek en vermogen om emotie en natuurlijk licht in zijn werken te vangen. Zijn etsen, vaak gezien als hoogtepunten van zijn grafische oeuvre, tonen zijn onberispelijke aandacht voor detail en diepte.

Deze reproductie uit 1904, vervaardigd door de Amsterdamse firma Roeloffzen, Hubner & Van Santen, illustreert de technische vaardigheid waarmee de oorspronkelijke etsen van Rembrandt werden nagebootst. Heliogravure, een fotomechanisch proces dat een koperen plaat gebruikt om een gedetailleerde gravure te creëren, was destijds een innovatieve methode om de nuances van Rembrandt's originele streken te repliceren.

Het landschap wordt gedomineerd door drie prominente bomen, gesitueerd tegen een dramatisch bewolkte lucht en een gedetailleerd weergegeven horizon. De voorgrond toont een rijke textuur van de natuur, waarbij elk blad en takje haast tastbaar is. Het is deze precisie die Rembrandt's werken hun tijdloze aantrekkingskracht geeft.

De heliogravure is ingelijst in een groot kader met een elegante vergulde rand en beschermd door een glazen omlijsting, wat het een statige uitstraling geeft. De omlijsting wordt aangevuld door een hoogwaardig passepartout dat het werk visueel accentueert.

Conditie: Het stuk vertoont tekenen van leeftijd met lichte gele verkleuringen en enkele stippen rondom, die minder prominent aanwezig zijn op de heliogravure zelf. Deze sporen van de tijd dragen bij aan het historische karakter van de reproductie.

Bekijk de bijgevoegde foto's voor een nauwkeurige beoordeling van de staat van dit kunstwerk. Dit stuk vertegenwoordigt niet alleen een stukje kunstgeschiedenis maar is tevens een prachtige aanvulling op elke collectie.

Stijlgenoten: Jan Lievens, Gerrit Dou, Ferdinand Bol, Govert Flinck, Nicolaes Maes.

Conditie rapport: foxing en verkleuring (zie fotos)

Het werk "De Drie Bomen" zit is een witgeel houten lijst met vergulde glasomlijsting achter glas en wit Passe Partout

Totale afmetingen: 40x50cm

Verzending in professionele verpakking via DPD pakketservice
Foxing en wat verkleuring
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (52)

Geplaatst door  SonorArtBV
Lid sinds 2023
12 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
50 cm
40 cm
40 cm
30 cm