Daniel Spoerri - Het moordonderzoek (verdrinkingsdood)
Jan Montyn - Le Monde Changeant -ets/ aquatint - 1966 - 4/10 épreuve
Els Devrieze - Verhalen van licht en tijd
Jan Montyn - Zonder Titel (3x) - ets/ aquatinten - 1995 - 7/25 (3x)
Type kunstwerk | Sieraden |
Techniek | Overig |
Stijl | Antiek |
Onderwerp | Ketting |
Afmetingen | 50 x 1 cm (h x b) |
Gewicht | 30 gram |
Gemerkt | Nederlands keur |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gelselaar, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||||||||||