Joyce van Rijn - Gouache uit 1974
Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Niet of onleesbaar gesigneerd - Barday (?)
Anthon Hoornweg - Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd
Jaartal | 2016 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Goede conditie. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||