Faith71 (Donovan Spaanstra) - Landschap Graubünden, Zwitserland
Jacqueline Schäfer - Vreemde vogels
Ernst Fuchs - De Koppenverzamelaarster
Jaartal | 2020 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Erotiek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Goede conditie. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||