Met potlood gesigneerde litho van Peter Vos met de titel "Ascalaphus" naar een oud Grieks verhaal: 'Een tuinman in het schimmenrijk wordt voor straf veranderd in een velduil'. De steendruk is gemaakt op uitnodiging van Ahold voor het honderd jarig bestaan van de firma Ahold in mei 1987. De oplage van deze afbeelding bedroeg 1000 exemplaren uitgereikt op inteken basis. De afbeelding is persoonlijk door de kunstenaar aan de rechterzijde gesigneerd met potlood. De afdruk is op zuurvrij papier van hoge kwaliteit. De inlijsting bestaat uit aluminium met glas. Het papier bobbelt golft iets aan een kant, het zou mooier zijn het werk opnieuw professioneel in te lijsten met ontspiegelt glas
Redelijk
papier golft wat aan een kant, zou een keer opnieuw ingelijst kunnen worden
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Geldrop, Nederland
koeriersdienst