Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | prent 190 |
Mooie grafisch blad va Peter Vos, Gevoelens uitgebracht door Prent 190. De print is in goede staat de witrand om het blad heen vertoond wat ouderdomssporen.
Gesigneerd en genummerd. het werk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. Na aankoop kunnen we het werk tijdelijk voor u opslaan in één van onze opslagkamers.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
De print is in goede staat de witrand om het blad heen vertoond wat ouderdomssporen. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||