Dit item is niet beschikbaar
Jeroen Henneman - Het atelier in de Vossiusstraat, litho
Jan Montyn - Mu Tei, aquatint ets (kleine oplage)
Fernand Leger - Abstracte compositie, originele dubbelpagina litho (1958)
Jef Diederen - Hemel bij nacht, houtsnede