Een gave knobbelvaas van De Porceleyne Fles (Model IV 83 Japanees flesch klein)) Deze vaas is voorzien van het zogeheten A-decor met bloemen en andere florale motieven. Alhoewel de vaas glad en rond van vorm is heeft de decoratie een voor- en achterzijde zoals op de foto's is te zien. De vormgeving laat een elegant beeld zien met afgevlakte schouder, een slanke taps toelopende lange hals, kleine knobbel en smalle uitlopende mond met uitspaartechniek geschilderd.
De vaas is aan de onderzijde volledig gemerkt jaarcode CA = 1956
Schilder vooralsnog onbekend , ook na contact met rijksmuseum .
Geen beschadigingen, enkel het gebruikelijke craquelé, eigen aan dit soort aardewerk.