Maurits Cornelis Escher - 4 boeken
Ad van Hassel - inkt en aquarel - Raadhuis Grootschermer - INGELIJST - 24180
Egbert de Bock - zeefdruk - 1988 - 24153
Jef Diederen - Gouache en collage
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1959 |
Stijl | Minimalistisch |
Afmetingen | 9.5 x 7 x 15 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maasland, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||