Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Ton Etman is een hedendaags kunstenaar en genoot zijn opleiding aan de Universiteit van Leiden (leraar?) en de Vrije Academie te Den Haag. Zijn werk is veelal kleurrijk. Etman staat vermeld in het RKD-archief en Jacobs 2000, vol.2, pagina 359 . | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||