Mark Kostabi - natuurlijke selectie
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Terry O'Neill - Naomi Campbell
Jan de Beijer - Stadsmarkt Rhenen
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 43.5 x 34.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Conditie : Goed | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oirschot, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||