Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 68 x 95 cm (h x b) |
Incl. lijst | 102 x 128 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 36/200 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Heb het werk in 2017 gekocht bij een kunsthandel en ben er voorzichtig en netjes mee omgegaan. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vorchten, Nederland |