Jan Prins - Twee (2) mooie -zeer kleine oplage - Etsen "Paardeval & Kogeltje" potloodgesign
Corneille - kleurenzeefdruk - 'Hymne a l'été' - 1987
Henk van Woerden - Grote gemengde techniek (o.a. Pastel) - gesigneerd - fraai ingelijst
Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Softcover |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
Pagina's | 48 |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
in goede gebruikte staat. Aquarellen en tekeningen heeft een deukje onderaan, door het hele boekje heen. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.