3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Louis-Jacques Camerlinckx - Christuskop kopen? Bied vanaf 150!
Louis-Jacques Camerlinckx (1920-1989) Belgisch Christuskop
Afmetingen56 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Tôsuke Yoshiume - Hallo kopen? Bied vanaf 20!
Tôsuke Yoshiume (1819-1879) Japans Hallo
TechniekSpuitbus
Afmetingen50 x 69 cm (h x b)
€ 20
Joke Struik - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Joke Struik (1946) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen51.5 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Theo Humblet - onweer boven New York kopen? Bied vanaf 250!
Theo Humblet (1919-2006) Belgisch onweer boven New York
Afmetingen51 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Aldo Rossi - Ontwerp voor kop van zuid kopen? Bied vanaf 250!
Aldo Rossi (1931-1997) Italiaans Ontwerp voor kop van zuid
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen13 x 8 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 250
Jenny Holzer - Protect me from what i want kopen? Bied vanaf 250!
Jenny Holzer (1950) Amerikaans Protect me from what i want
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
€ 250
Guillaume Bijl - Guillaume Bijl kopen? Bied vanaf 75!
Guillaume Bijl (1946) Belgisch Guillaume Bijl
Afmetingen18 x 13 x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Albert Mulder - Asters in bloempot kopen? Bied vanaf 125!
Albert Mulder (1889-1987) Nederlands Asters in bloempot
Afmetingen38 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Maarten Langbroek - Landhuis met waterput 4/150 kopen? Bied vanaf 50!
Maarten Langbroek (1918-1985) Nederlands Landhuis met waterput 4/150
TechniekHoutskool
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 10!
Paul van der Eerden (1954) Nederlands Offsetlitho ik heb zin om te denken
TechniekLitho
Afmetingen65 x 43 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 15
2 biedingen
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 15!
Massimo Vitali (1944) Italiaans L'ile de Porquerolles
TechniekDigitale Print
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
Huidig bod
€ 25
3 biedingen
Willem van Dort (sr.) - Visser kopen? Bied vanaf 125!
Willem van Dort (sr.) (1875-1949) Nederlands Visser
Afmetingen48 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Christiaan Bastiaans - 1259 A.D. kopen? Bied vanaf 50!
Christiaan Bastiaans (1951) Nederlands 1259 A.D.
Afmetingen25 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHout
IngelijstIngelijst
€ 50
Richard Artschwager - zeefdruk Face kopen? Bied vanaf 100!
Richard Artschwager (1924-2013) Amerikaans zeefdruk Face
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Ronald Boonacker - Bonaire, INGELIJST kopen? Bied vanaf 125!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Bonaire, INGELIJST
Afmetingen60 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Ronald Boonacker - Route du Soleil I/Zeefdruk op hout (Gratis verzending Nederland) kopen? Bied vanaf 175!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Route du Soleil I/Zeefdruk op hout (Gratis verzending Nederland)
Afmetingen45 x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHout
IngelijstIngelijst
€ 175
Ronald Boonacker - Curaçao, INGELIJST kopen? Bied vanaf 125!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Curaçao, INGELIJST
Afmetingen50 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Ronald Boonacker - Via Flaminia, Italiê, INGELIJST kopen? Bied vanaf 100!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Via Flaminia, Italiê, INGELIJST
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Willem Schouten - Zeefdruk met grafiet detail, Andermans veren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Willem Schouten (1947-2014) Nederlands Zeefdruk met grafiet detail, Andermans veren - Ingelijst
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen68.5 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Ronald Boonacker - Serie Méditeranée , Certificaat van Echtheid kopen? Bied vanaf 135!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Serie Méditeranée , Certificaat van Echtheid
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 135
Paul Versteeg - Foto, Verantwoordelijkheid- Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 40!
Paul Versteeg (1942) Nederlands Foto, Verantwoordelijkheid- Ingelijst (groot)
TechniekC-Print
Afmetingen78 x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO (Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 155!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Italiaans Landschap /DUO (Certificaat van echtheid)
Afmetingen26.5 x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 155
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 155
Jan Bonal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 199!
Jan Bonal (1927) Frans Zonder titel
Afmetingen104 x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Ronald Boonacker - Route du Soleil VII, Limited edition, Acryl *(gratis verzending) CERTIFICAAT kopen? Bied vanaf 210!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Route du Soleil VII, Limited edition, Acryl *(gratis verzending) CERTIFICAAT
Afmetingen34 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 210
Paul Versteeg - Foto, Doelgerichtheid - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Paul Versteeg (1942) Nederlands Foto, Doelgerichtheid - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen78 x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Ronald Boonacker - Route du Soleil IX, Limited edition, Acryl (gratis verzending) CERTIFICAAT kopen? Bied vanaf 210!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Route du Soleil IX, Limited edition, Acryl (gratis verzending) CERTIFICAAT
Afmetingen34 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 210
Jean-Jacques Foulon - Zonder titel kopen? Bied vanaf 99!
Jean-Jacques Foulon (1923-1980) Frans Zonder titel
Afmetingen90 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Ronald Boonacker - Lombarijde II, Italië kopen? Bied vanaf 70!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Lombarijde II, Italië
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Ronald Boonacker - Lombarijde I, Italië kopen? Bied vanaf 70!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Lombarijde I, Italië
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Valentin Bakardjiev (1970) Bulgaar Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Ronald Boonacker - Toscaans Landschap III, Italië kopen? Bied vanaf 65!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Toscaans Landschap III, Italië
Afmetingen30 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Freek van den Berg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1149!
Freek van den Berg (1918-2000) Nederlands Zonder titel
Afmetingen67 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.149
Ronald Boonacker - Toscaans Landschap I, Italië kopen? Bied vanaf 65!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Toscaans Landschap I, Italië
Afmetingen30 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Anton Heyboer - Pastel , ‘Can Can’ – 51 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 100!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Pastel , ‘Can Can’ – 51 x 70 cm.
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen51 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Ronald Boonacker - Tanzania III kopen? Bied vanaf 65!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Tanzania III
Afmetingen45 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Isaac Naarden - Staand naakt - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!
Isaac Naarden (1902-1982) Nederlands Staand naakt - Gemengde techniek
Afmetingen42 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Philip Vencken - Acryl op doek, Diner kopen? Bied vanaf 80!
Philip Vencken (1950) Nederlands Acryl op doek, Diner
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Frits van Eeden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 74!
Frits van Eeden (1944) Nederlands Zonder titel
TechniekHoutskool
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 74
Johan Diedrich Hendriks - Hooiberg bij Raalte - Ets kopen? Bied vanaf 38!
Johan Diedrich Hendriks (1882-1937) Nederlands Hooiberg bij Raalte - Ets
TechniekEts
Afmetingen18 x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Joan Ponc - Kleurenoffset-litho: Tentoonstellings-Affiche uit 1998 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Ponc (1927-1984) Spaans Kleurenoffset-litho: Tentoonstellings-Affiche uit 1998
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Ans Markus - Litho, Zelfportret. kopen? Bied vanaf 40!
Ans Markus (1947) Nederlands Litho, Zelfportret.
TechniekLitho
Afmetingen30 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Paul Versteeg - Proactiviteit kopen? Bied vanaf 30!
Paul Versteeg (1942) Nederlands Proactiviteit
TechniekC-Print
Afmetingen78 x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Jan Voerman (jr.) - Ets , Paddenstoelen .. de Herfst is in aantocht. kopen? Bied vanaf 35!
Jan Voerman (jr.) (1890-1976) Nederlands Ets , Paddenstoelen .. de Herfst is in aantocht.
TechniekEts
Afmetingen61.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35