Louis-Jacques Camerlinckx (1920-1989) Christuskop
Afmetingen | 56 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 150