3. Specials
  5. Fotografie Special

Fotografie Special

Deze Special staat volledig in het teken van fotografie, een veelzijdige en toegankelijke kunstvorm die sinds het midden van de twintigste eeuw steeds populairder is geworden onder kunstliefhebbers en verzamelaars.

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
In de Special mogen uitsluitend werken in de categorie Fotografie worden geplaatst.

Ed van der Elsken - Karel Appel met Love Song (+ selfie Van der Elsken), gelatinezilverdruk kopen? Bied vanaf 275!
Ed van der Elsken (1925-1990) Nederlands Karel Appel met Love Song (+ selfie Van der Elsken), gelatinezilverdruk
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 560
7 biedingen
Ronald Sweering - 2 x portretfoto Bokser Acteur Al Hoosman 1918-1968 kopen? Bied vanaf 50!
Ronald Sweering (1934-2013) Nederlands 2 x portretfoto Bokser Acteur Al Hoosman 1918-1968
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
€ 50
Bob Karhof - foto Erasmusbrug Rotterdam - Ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
Bob Karhof (1969) Nederlands foto Erasmusbrug Rotterdam - Ingelijst
TechniekDigitale Print
Afmetingen43 x 123 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 125
1 bieding
Philippe Halsman - "MARILYN" (3 Fotographien - Mappe) -Edition 250 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 2800!
Philippe Halsman (1906-1979) Amerikaans Lets Map "MARILYN" (3 foto's) - Oplage 250 - gesigneerd - genummerd
Afmetingen35 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 2.800
Alan David-Tu - Foto, Bloemen stilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Alan David-Tu (1949-1991) Engels Foto, Bloemen stilleven - Ingelijst
Afmetingen41 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Adriaan Nette - foto - Prinsengracht Den Haag - INGELIJST - 22211 kopen? Bied vanaf 50!
Adriaan Nette (1950) Nederlands foto - Prinsengracht Den Haag - INGELIJST - 22211
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Bart Reeskamp - fotografie - Abstract uit 1995 - 21799 kopen? Bied vanaf 50!
Bart Reeskamp (1951) Nederlands fotografie - Abstract uit 1995 - 21799
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Cor van Weele - Portretfoto Dirigent Eduard van Beinum kopen? Bied vanaf 40!
Cor van Weele (1918-1989) Nederlands Portretfoto Dirigent Eduard van Beinum
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
€ 40
Bart Reeskamp - fotografie - Abstract uit 1996 - 21804 kopen? Bied vanaf 50!
Bart Reeskamp (1951) Nederlands fotografie - Abstract uit 1996 - 21804
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
TechniekDigitale Print
Afmetingen52 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Hilo Chen - "Sonnenanbeter auf dem Dach" 1981 - Auflage 30 AP - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 500!
Hilo Chen (1942) Amerikaans Taiwanees "Sunbathers on the Roof" 1981 - Editie 30 AP - met de hand gesigneerd en genummerd
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Lilith - uit de serie "Just me" kopen? Bied vanaf 245!
Lilith (1964) Nederlands uit de serie "Just me"
TechniekC-Print
Afmetingen29 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 245
Hannes Kilian - Fotoportret Pianist Dirigent Bernard Kontarsky met studiostempel kopen? Bied vanaf 500!
Hannes Kilian (1909-1999) Duits Fotoportret Pianist Dirigent Bernard Kontarsky met studiostempel
Afmetingen18 x 13 cm (h x b)
€ 500
Jean Ruiter - The light source was like a dancing rumour kopen? Bied vanaf 10!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands The light source was like a dancing rumour
TechniekC-Print
Afmetingen28 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Alan David-Tu - Foto, Pink head - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Alan David-Tu (1949-1991) Engels Foto, Pink head - Ingelijst
TechniekDigitale Print
Afmetingen98 x 86.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Teun Voeten - Foto, Met Life Day/Park Avenue - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Teun Voeten (1961) Nederlands Foto, Met Life Day/Park Avenue - Ingelijst
TechniekPortfolio
Afmetingen68 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Jan Bollaert - Lambdaprint, The little one that got away - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Jan Bollaert (1958) Belgisch Lambdaprint, The little one that got away - Ingelijst (Groot)
TechniekC-Print
Afmetingen57.5 x 123 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Antoon Dries - Foto, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Antoon Dries (1910-2004) Belgisch Foto, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 350
Annie Leibovitz - „Angelina Jolie – Fotoshooting für Vanity Fair“ 2005 kopen? Bied vanaf 90!
Annie Leibovitz (1949) Amerikaans "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
Afmetingen20.2 x 29.7 cm (h x b)
Huidig bod
€ 90
1 bieding
Paul Versteeg - Integriteit kopen? Bied vanaf 40!
Paul Versteeg (1942) Nederlands Integriteit
TechniekC-Print
Afmetingen78 x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Geert van Kesteren - 2 x portretfoto Hans van Mierlo 1991 kopen? Bied vanaf 50!
Geert van Kesteren (1966) Nederlands 2 x portretfoto Hans van Mierlo 1991
Afmetingen19 x 27 cm (h x b)
€ 50
Paul Blanca - uit de serie Chocolat op dibond kopen? Bied vanaf 745!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands uit de serie Chocolat op dibond
TechniekC-Print
Afmetingen60.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
€ 745
Harry Langdon - "Angelina Jolie" kopen? Bied vanaf 200!
Harry Langdon (1934) Amerikaans "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
TechniekDigitale Print
Afmetingen35.5 x 28 cm (h x b)
€ 200
Afmetingen41 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Peter Boer - Fotoportret Cas Enklaar kopen? Bied vanaf 30!
Peter Boer (1969) Nederlands Fotoportret Cas Enklaar
Afmetingen28 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Bettina Rheims - Karen Elson Vetue d'Une Couronne de Fleurs, 2000 kopen? Bied vanaf 100!
Bettina Rheims (1952) Frans Karen Elson gekleed in een kroon van bloemen, 2000
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
€ 100
Toon Michiels - Foto, Noord-Frankrijk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Toon Michiels (1950-2015) Nederlands Foto, Noord-Frankrijk - Ingelijst
TechniekDigitale Print
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 150
1 bieding
TechniekC-Print
Afmetingen19 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 245
Pablo Picasso - 2 x vintage persfoto jaren 70 - erotiek en zelfportret kopen? Bied vanaf 35!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans 2 x vintage persfoto jaren 70 - erotiek en zelfportret
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
€ 35
Herb Ritts - "FRED, TIRES, HOLLYWOOD" 1984 - nummeriert kopen? Bied vanaf 90!
Herb Ritts (1952-2002) Amerikaans "FRED, BANDEN, HOLLYWOOD" 1984
Afmetingen20.2 x 30 cm (h x b)
€ 90
Roy Tee - Portret Julio Iglesias kopen? Bied vanaf 25!
Roy Tee (1949) Nederlands Portret Julio Iglesias
TechniekC-Print
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25