Ysbrant (1937) Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst)
Afmetingen | 81 x 95 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 595