3. Specials
  5. Schilderijen Special > 350 euro

Schilderijen Special > 350 euro

In deze Special kunnen moderne, hedendaagse en klassieke schilderijen geplaatst worden, zowel acryl, olieverf, gouache of gemengde techniek op bijvoorbeeld board, paneel of doek met een minimaal openingsbod van 350 euro. (Geen werk op papier)

(Of vanaf 10 euro aangeboden met een getaxeerde waarde van minimaal 350 euro)

Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!
Ysbrant (1937) Nederlands Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst)
Afmetingen81 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Alan Charlton - Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!
Alan Charlton (1948) Engels Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst)
Afmetingen56 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek , Compositie met bloemen kopen? Bied vanaf 700!
Gerard Prent (1954) Nederlands Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek , Compositie met bloemen
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 700
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek, Compositie met bloemen kopen? Bied vanaf 600!
Gerard Prent (1954) Nederlands Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek, Compositie met bloemen
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 600