Hendricus Petrus Bremmer (1871-1956) Twee appels op een schaal
Afmetingen | 32 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 800