Thomas Buxo Strand en zee
Afmetingen | 25 x 25 x 3 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 39
Lid sinds 2015 / Amstelveen, Nederland
20 aangeboden items / 317 verkochte items
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 40 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 14 x 11 x 2 cm (h x b x d) |
Gewicht | 365 g |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 14 x 11 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 725 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 10 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1105 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 63 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 18 x 10 x 5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 4 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2015 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aluminium |
Afmetingen | 24 x 8 x 9 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2130 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 19.5 x 17.5 x 17.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 53.5 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Lood |
Afmetingen | 18 x 10 x 6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1570 g |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 18 x 8 x 8.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1250 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 7 x 12 x 4 cm (h x b x d) |
Gewicht | 500 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 28 x 23 x 18 cm (h x b x d) |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 45 x 41 x 17 cm (h x b x d) |
Gewicht | 7600 g |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 9.5 x 36.5 x 36.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |