Artpointamsterdam
  5. Artpointamsterdam

Artpointamsterdam

Lid sinds 2013 / Purmerend, Nederland

111 aangeboden items / 1218 verkochte items

Ruud Aarbodem - Grote gesigneerde - kleine oplage - Glans-Zeefdruk "Paarden" kopen? Bied vanaf 25!
Ruud Aarbodem (1949) Nederlands Grote gesigneerde - kleine oplage - Glans-Zeefdruk "Paarden"
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Jan Hoving - Groep NU - jaren 50 houtsnede - man en vrouw - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Jan Hoving (1938) Nederlands Groep NU - jaren 50 houtsnede - man en vrouw - potloodgesigneerd
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 20
Ria Erckens - Kleurrijke abstracte compositie, acrylverf op doek (zeer groot, mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 370!
Ria Erckens (1947) Kleurrijke abstracte compositie, acrylverf op doek (zeer groot, mooi ingelijst)
Afmetingen100 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 370
Jasper Krabbé - gemengde techniek (pastel, aquarel) op papier "nachtlandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 130!
Jasper Krabbé (1970) Nederlands gemengde techniek (pastel, aquarel) op papier "nachtlandschap" gesigneerd
Afmetingen20 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 130
Enrique Marin Munoz - gemengde techniek (o.a. collage) "el voyeur" gesigneerd - met catalogi - kopen? Bied vanaf 180!
TechniekCollage
Afmetingen38 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Paul Ritchie - Schots graficus (etser) - kleine oplage (25) Ets "Muslin landscape" gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Paul Ritchie (1948) Schots Schots graficus (etser) - kleine oplage (25) Ets "Muslin landscape" gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Anton Heyboer - jaren 80 - Acrylverf op doek - de Oervogel - gesigneerd - ingelijst kopen? Bied vanaf 340!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands jaren 80 - Acrylverf op doek - de Oervogel - gesigneerd - ingelijst
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 340
Henry Schouten - Fraai realistisch geschilderd 19e eeuws olieverf / doek "Jachthonden"gesigneerd kopen? Bied vanaf 850!
Henry Schouten (1857-1927) Belgisch Nederlands Fraai realistisch geschilderd 19e eeuws olieverf / doek "Jachthonden"gesigneerd
Afmetingen75 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Franz Eggenschwiler - Gründer Berner Arbeitsgemeinschaft - Fünf! (5) ursprüngliche Telefonzeichnungen kopen? Bied vanaf 125!
Franz Eggenschwiler (1930-2000) Zwitsers Gründer Berner Arbeitsgemeinschaft - Fünf! (5) ursprüngliche Telefonzeichnungen
TechniekPotlood
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Henk van Gemert - Grote (125x90cm) gemengde techniek (acryl,collage,aquarel)-1975 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 490!
Henk van Gemert (1913-2002) Nederlands Grote (125x90cm) gemengde techniek (acryl,collage,aquarel)-1975 - mooi ingelijst
Afmetingen125 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 490
Pat Gentenaar - Torley - Gemengde techniek/collage op geschept papier "" Willow Cat" - GROOT - kopen? Bied vanaf 160!
Pat Gentenaar - Torley (1949) Amerikaans Gemengde techniek/collage op geschept papier "" Willow Cat" - GROOT -
Afmetingen100 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 160
Dorus Arts - Fraai omstreeks 1950 geschilderd olieverf "bos en heidegezicht" - GROOT! kopen? Bied vanaf 270!
Dorus Arts (1901-1961) Nederlands Fraai omstreeks 1950 geschilderd olieverf "bos en heidegezicht" - GROOT!
Afmetingen65 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 270
Albert Blitz - Groot in 1964 geschilderd surrealistisch olieverf op paneel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 130!
Albert Blitz (1938-2022) Nederlands Groot in 1964 geschilderd surrealistisch olieverf op paneel - gesigneerd
Afmetingen60 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 130
Albert Hennig - Gruppe Die verschollene Generation - gem. Technik - landschaft - signiert kopen? Bied vanaf 130!
Albert Hennig (1907-1998) Duits Groep The Lost Generation - volgens techniek - landschap - gesigneerd
Afmetingen29 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 130
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Harry van Kruiningen - Unieke geometrisch abstracte "Perforatum" Ets - H.C. exemplaar - jaren 60 kopen? Bied vanaf 170!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Unieke geometrisch abstracte "Perforatum" Ets - H.C. exemplaar - jaren 60
TechniekEts
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 170
Dirk Meesters - Mooi omstreeks 1930 geschilderd olieverf "rustend span paarden" gesigneerd kopen? Bied vanaf 280!
Dirk Meesters (1899-1950) Nederlands Mooi omstreeks 1930 geschilderd olieverf "rustend span paarden" gesigneerd
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 280
Siep van den Berg - 1 houtskool (boslandschap) en 1 inkt (vrouwelijk naakt) tekening - gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands 1 houtskool (boslandschap) en 1 inkt (vrouwelijk naakt) tekening - gesigneerd
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Reinier Lucassen - Grote kleuren-Litho "portret van de hechte k.k. 1967" zeer kleine oplage (20) kopen? Bied vanaf 100!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands Grote kleuren-Litho "portret van de hechte k.k. 1967" zeer kleine oplage (20)
TechniekLitho
Afmetingen61 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Theodor Werner - Fünfziger Jahre - auflage (100 ex) original Serigrafie - Komposition II signiert kopen? Bied vanaf 32!
Theodor Werner Duits Jaren vijftig - editie (100 ex) originele zeefdruk - Compositie II ondertekend
TechniekLitho
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Henk van Woerden - Grote gemengde techniek (o.a. Pastel) - gesigneerd - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Henk van Woerden (1947-2005) Nederlands Grote gemengde techniek (o.a. Pastel) - gesigneerd - fraai ingelijst
Afmetingen75 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
henry Wilkinson - Brits graficus - originele Ets en aquatint "twee jachthonden" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
henry Wilkinson (1921-2011) Engels Brits graficus - originele Ets en aquatint "twee jachthonden" - gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen48 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Albert Hennig - Leipzig "Die verschollene Generation - aquarel en inkt - fraai ingelijst - 1962 kopen? Bied vanaf 130!
Albert Hennig (1907-1998) Duits Leipzig "Die verschollene Generation - aquarel en inkt - fraai ingelijst - 1962
Afmetingen40 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 130
Hans van Norden - Grote, in 1986 geschilderde karikaturale aquarel "man alleen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Hans van Norden (1915-2011) Nederlands Grote, in 1986 geschilderde karikaturale aquarel "man alleen" gesigneerd
TechniekAquarel
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Arthur Stam - Grote 1988 gemengde techniek "naakte dames / love game" gesigneerd kopen? Bied vanaf 47!
Arthur Stam (1953) Nederlands Grote 1988 gemengde techniek "naakte dames / love game" gesigneerd
Afmetingen83.5 x 93.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 47
Jan Montyn - Grote UNICA (1/3) reliëf Ets/aquatint "takara Patpong" - Galerie Petit 600€ kopen? Bied vanaf 160!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Grote UNICA (1/3) reliëf Ets/aquatint "takara Patpong" - Galerie Petit 600€
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 160
Klaus Jürgen Fischer - Kunstakademie Düsseldorf - "Gruppe SYN" - 1963 Litho - Komposition - signiert kopen? Bied vanaf 34!
Klaus Jürgen Fischer (1930) Duits Kunstakademie Düsseldorf - "Gruppe SYN" - 1963 Litho - Komposition - signiert
TechniekLitho
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 34
Liesbeth Rahder - Fraaie - zeer kleine oplage - Reliëf zeefdruk "boek en beeld" - prof. ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Liesbeth Rahder (1955) Nederlands Fraaie - zeer kleine oplage - Reliëf zeefdruk "boek en beeld" - prof. ingelijst
Afmetingen70 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Laetitia de Haas - 1992 - olieverf op doek "CAFFÈ DEL TASSO BERGAMO" met opdracht - gesigneerd kopen? Bied vanaf 300!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands 1992 - olieverf op doek "CAFFÈ DEL TASSO BERGAMO" met opdracht - gesigneerd
Afmetingen46 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Laetitia de Haas - 1982 - olieverf op doek "Koniginnedag op Marken" met opdracht - gesigneerd kopen? Bied vanaf 240!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands 1982 - olieverf op doek "Koniginnedag op Marken" met opdracht - gesigneerd
Afmetingen26 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 240
Yvonne Schot - 1977 zeer kleine oplage (10) Litho "Duivenmelker en de kampioen" met opdracht kopen? Bied vanaf 30!
Yvonne Schot (1944) Nederlands 1977 zeer kleine oplage (10) Litho "Duivenmelker en de kampioen" met opdracht
TechniekLitho
Afmetingen20 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Jef Diederen - Grote 1966 Lithografie op papier - + museum van Bommelboek - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Grote 1966 Lithografie op papier - + museum van Bommelboek - potloodgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen54 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Sebastiao Rodrigues - Gallery AbrahamArt Eindhoven - grote gemengde techniek "Preludio do Amanhecer" kopen? Bied vanaf 380!
Sebastiao Rodrigues (1954) Braziliaans Gallery AbrahamArt Eindhoven - grote gemengde techniek "Preludio do Amanhecer"
Afmetingen120 x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 380
Rick Triest - Grote & krachtige gemengde techniek (acryl en goudverf/aquarel) op doek kopen? Bied vanaf 480!
Rick Triest (1989) Nederlands Grote & krachtige gemengde techniek (acryl en goudverf/aquarel) op doek
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 480
Albert Hennig - Gruppe "Die verschollene Generation" - aquarel - jongen met pet - gesigneerd kopen? Bied vanaf 110!
Albert Hennig (1907-1998) Duits Gruppe "Die verschollene Generation" - aquarel - jongen met pet - gesigneerd
Afmetingen38 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 110
TechniekDroge Naald
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Arty Grimm - 2004 - Expressionistisch abstracte zeefdruk op Arches - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Arty Grimm (1950) Nederlands 2004 - Expressionistisch abstracte zeefdruk op Arches - potloodgesigneerd
Afmetingen48.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Piet Schopping - Outsider Art - groot acrylverf op doek - dames portret - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Piet Schopping (1955) Nederlands Outsider Art - groot acrylverf op doek - dames portret - gesigneerd
Afmetingen85 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Gerard Muller - Grote gemengde techniek "Amsterdam (magere) Brug vroege ochtend" gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Gerard Muller (1861-1929) Nederlands Grote gemengde techniek "Amsterdam (magere) Brug vroege ochtend" gesigneerd
Afmetingen67 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Niet of onleesbaar gesigneerd - Omstreeks 1880/1900 geschilderd portret van een meisje - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Omstreeks 1880/1900 geschilderd portret van een meisje - gesigneerd
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 10
Karel Safar - ca. 1960 - Ets en Aquatint "vrouwelijk naakt" beperkte oplage - gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Karel Safar (1938) Nederlands ca. 1960 - Ets en Aquatint "vrouwelijk naakt" beperkte oplage - gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen26 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 29
Niet of onleesbaar gesigneerd - Schetsmatige houtskool-tekening - lvrouwelijk naakt - gesigneerd Borras kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Schetsmatige houtskool-tekening - lvrouwelijk naakt - gesigneerd Borras
TechniekPotlood
Afmetingen43 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Ciano Siewert - Grote in 1969 gemaakte aquarel "Zuid Hollands landschap met molen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Grote in 1969 gemaakte aquarel "Zuid Hollands landschap met molen" gesigneerd
TechniekAquarel
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Ad Willemen - Grote minimalistische Ets "principle of weaving" zeer kleine oplage! kopen? Bied vanaf 45!
Ad Willemen (1941-2013) Nederlands Grote minimalistische Ets "principle of weaving" zeer kleine oplage!
TechniekEts
Afmetingen105 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Sam Samore - Set van 6 offset foto prints "White Dahlia" - Galerie Rodolphe Janssen Brussel kopen? Bied vanaf 170!
Sam Samore (1953) Amerikaans Set van 6 offset foto prints "White Dahlia" - Galerie Rodolphe Janssen Brussel
TechniekC-Print
Afmetingen15 x 20.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 170